12:07, 30 Травня 2022

рф зазнала в Україні нищівних втрат серед офіцерів середнього та молодшого рангів

За даними розвідки Великої Британії російська армія зазнала на полі бою в Україні нищівних втрат серед своїх офіцерів середнього та молодшого рангів.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє Міноборони Великої Британії у «Твіттер».

«росія, ймовірно, зазнала нищівних втрат серед своїх офіцерів середнього та молодшого рангу в Україні. Командири бригад і батальйонів, швидше за все, вимушені знаходитися на передових позиціях, оскільки несуть безкомпромісний рівень відповідальності за роботу своїх підрозділів», – заявили у відомстві.

У Міноборони додали, що так само молодшим офіцерам рф довелося керувати тактичними діями найнижчого рівня, оскільки в армії не вистачає підготовлених сержантів, які виконують цю роль у західних арміях.

«Втрата значної частини молодих професійних офіцерів, ймовірно, посилить поточні проблеми росіян з модернізацією підходу до командування та управління», – додали у британському відомстві.

Прогнозується, що з огляду на численні повідомлення про локалізовані бунти серед російських сил в Україні, брак досвідчених і надійних командирів взводів і рот призведе до подальшого зниження морального духу та подальшої поганої дисципліни в армії рф.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: