12:06, 02 Лютого 2023

Резніков заявив, що Україна потребує більше озброєння через ймовірність нового наступу росіян

Міністр оборони України Олексій Резніков закликав країни НАТО надати Україні більше озброєння через високу ймовірність повторного наступу рф.

Про це він сказав в інтерв’ю французькому каналу BFMTV, повідомляють на веб-сайті Міноборони.

“Ми не можемо втрачати ініціативу… Думаємо, що, враховуючи те, що вони живуть символізмом, вони можуть щось спробувати навколо 24 лютого”, – сказав міністр.

Резніков зазначив, що Україна не недооцінює свого ворога, оскільки росія, можливо, мобілізувала близько півмільйона громадян.

“Офіційно заявляли про 300 тисяч, але коли ми бачимо війська на кордонах, то, за нашими оцінками, це значно більше… Ми говоримо нашим партнерам, що ми теж повинні бути готові якнайшвидше. Тому потрібна зброя для стримування ворога, адже все на війні вирішує ініціатива”, – додав він.

Міністр також наголосив на необхідності швидкого оснащення України «повітряними засобами» та закликав розпочати навчання українських пілотів на літаках, які, ймовірно, постачатимуть країни-союзниці.

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна матиме всю необхідну зброю аби звільнити свою землю від окупантів, це лише питання часу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: