08:43, 16 Травня 2023

Ремонт укриття у ліцеї та привласнення дороги: у Тойкутському окрузі провів прийом громадян перший заступник мера Ковеля

Сьогодні, 15 травня, у Тойкутському старостинському окрузі виїзний прийом провів перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Разом з ним з людьми спілкувалися виконувач обов’язків старости Петро Бородій, представники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Жителі громади звернулися з проханням щодо відновлення роботи музичного гуртка для дітей у Тойкутському ліцеї. Наразі школярі займаються у Будинку культури, проте, за словами батьків, у приміщенні досить холодно. Тарас Яковлев запевнив, що зроблять все необхідне, аби з 1 вересня юні таланти могли навчатись у школі.

Також батьків турбує питання відновлення очного навчання в ліцеї. Начальник управління освіти Віктор Бичковський повідомив, що найближчим часом замовлять проектно-кошторисну документацію на ремонт підтопленого підвального приміщення для облаштування укриття.

Заявники, які скаржаться на недобросовісного сусіда, що привласнив частину дороги загального користування, мали нагоду проконсультуватись у начальника відділу земельних ресурсів Вадима Логвінова. Він роз’яснив, як необхідно діяти, аби вдалось вирішити проблему.

Такі зустрічі у селах з керівництвом громади будуть відбуватися і надалі. Наступний виїзний прийом міський голова проведе в Ружині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: