23:00, 11 Грудня 2021

Ремонт доріг та збереження ФАПів: у Маневицькій громаді аналізували проблеми селян

Згідно плану роботи селищної ради у перший тиждень зими відбулися виїзні прийоми громадян у населених пунктах громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

2 грудня у селі Велика Яблунька місцеві жителі мали нагоду поспілкуватися із секретарем ради Володимиром Черчиком. Під час зустрічі мешканці порушували питання щодо централізованого вивезення сміття, ремонту дорожнього покриття та вуличного освітлення на вулицях І. Франка та Молодіжна, ремонту автобусної зупинки у селі та можливості виписки дров паливних для населення.

Заступник Маневицького селищного голови Володимир Фурманчук 6 грудня провів прийом громадян для жителів села Загорівка, на якому озвучили наболілі питання, що стосувалися роботи ФАПу, ремонту дороги по вулиці Шевченка, можливості довозу дітей шкільним автобусом до закладу дошкільної освіти села Велика Яблунька та повернення коштів витрачених на лікування громадян, які перехворіли  на COVID-19.

8 грудня з робочим візитом у селі Колодії перебував перший заступник селищного голови Сергій Борисюк, який поспілкувався з жителями щодо проведення ремонту вулиці Незалежності, Польова, відрізку дороги сполученням Колодії – Костюхнівка, дороги до нового житлового масиву в урочищі «Господарський двір» та встановлення вуличного освітлення по вулиці Центральна і  Незалежності. Обговорювали питання збереження роботи ФАПУ і забезпечення установи медичним працівником, ремонту сільського клубу та ремонту і заміни обладнання харчового блоку у Колодіївській гімназії.

Під час виїзних прийомів громадян у зазначених населених пунктах, керівництво громади надало роз’яснення, що стосувалися більшості порушених на зустрічах з жителями питань. Щодо питань, які потребують додаткового вивчення, дадуть доручення безпосереднім керівникам структурних підрозділів Маневицької селищної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: