21:46, 05 Грудня 2023

Ремонт доріг та опалення: Ковельський міський голова провів прийом громадян

Учора Ковельський міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До Ігоря Чайки звернулися жителі громади з питаннями різного характеру, зокрема, щодо ремонту доріг, влаштування водовідведення, відкриття нового автобусного маршруту, ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища тощо.

Прийшла поспілкуватися з мером голова ГО “Ковельська ТПО УТОС” Світлана Осійчук. Жінка скаржилась на низьку температуру у приміщенні, де розташована організація, та просила посприяти у придбанні обігрівача чи облаштуванні індивідуального опалення.

Мама загиблого Героя та представниця молодіжного центру “Місто ідей” на прийомі обговорили з очільником громади важливість загальнонаціональної хвилини мовчання.

“Хочемо донести ковельчанам усвідомлення того, що потрібно щоранку приділити хоча б хвилину, аби мовчанням вшанувати пам’ять загиблих у цій війні та подвиг Героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу державу та українців”, – каже жінка.

Усі дев’ять звернень, які надійшли, відпрацюють відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: