09:41, 05 Травня 2023

Ремонт доріг та будівництво школи: Поліщук провів виїзний прийом громадян у Прилуцькому старостинському окрузі

Сьогодні, 4 травня, Луцький міський голова Ігор Поліщук провів виїзний прийом громадян у Прилуцькому старостинському окрузі. На прийомі побувало 32 особи, які подали 19 звернень – як індивідуальних, так і колективних.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Найбільше звернень стосувалося дорожніх робіт на вулицях і автошляхах старостинського округу. Зокрема, йшлося про необхідність ремонту дорожнього покриття на вулицях Козацькій, Березневій, Вишневій (с. Жабка Луцького району). Громадяни також просили посприяти в ремонті дороги із с. Прилуцьке до с. Сапогове та в облаштуванні твердого покриття на вул. Шостий Гон (с. Прилуцьке).

Другими за чисельністю були звернення щодо благоустрою та вивезення побутових відходів. Так, жителі с. Дачне розповіли Ігорю Поліщуку про ситуацію на місцевому кладовищі та наголосили на потребі проведення там благоустрою. Жителі с. Жабка просили допомогти організувати зрізання аварійних дерев на місцевому цвинтарі. Жителі вулиці Шостий Гон у с. Прилуцьке говорили про необхідність налагодити у них вивезення сміття. Кілька звернень були індивідуальними і стосувалися списання боргу за вивіз побутових відходів та незгоди з розміром плати за цю послугу.

Жителі с. Прилуцьке також порушили перед головою громади питання будівництва школи та укриття, клопоталися про виділення шкільного автобуса та накриття автобусної зупинки. Про облаштування місця для очікування громадського транспорту говорили також жителі с. Жабка, які, крім того, скаржилися на незадовільний стан електричних стовпів та провисання дротів. Інші звернення громадян стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, перенесення запроектованої зупинки громадського транспорту від приватного будинку, прискорення повернення з полону близького родича.

За результатами спілкування відповідні структурні підрозділи отримали від Ігоря Поліщука доручення щодо опрацювання та оперативного вирішення порушених під час прийому проблемних питань.

З питань, які не входять до повноважень органу місцевого самоврядування, громадяни одразу отримали кваліфіковане роз’яснення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: