19:21, 09 Вересня 2022

«Разом переможемо»: за зібрані у Луцьку кошти придбали обладнання для військових

З початку війни у Луцьку реалізовують благодійний мистецький проект «Разом переможемо», що започаткував департамент культури міської ради із закладами культури, у співпраці з Благодійним фондом «Сучасна Україна».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проект реалізовується з метою збереження і популяризації національних духовно-культурних цінностей та традицій, утвердження почуття патріотизму, гідності та згуртованості мешканців громади у зв’язку з воєнними діями на території України.

На вулиці Лесі Українки, Театральному майдані та інших локаціях виступали творчі колективи Палацу культури м.Луцька, КМЦ “Красне”, Теремнівського будинку культури і будинку культури м-ну Вересневе, а також аматорські колективи.

До проекту долучалися чоловічий вокальний квартет «Акорд» Волинської обласної філармонії, артисти Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та Волинського обласного театру ляльок, учасники вокальних студій «SpivanochkaShow» (керівник Тетяна Ярошик) та «MusLi» (керівник Юлія Андрєєва), артисти з м. Тернополя Валерій Богаченко та Ірина Демчук та поетеса Леся Любарська.

Усі разом зібрали 93 тис. грн. За ці кошти закупили матеріали для ремонту літаків.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів особисто передали обладнання військовим.

“Дякую Вам за мужність та героїзм, наш захист та безпеку! Міська рада намагається всіма силами допомагати військовим. Віримо у Збройні Сили України, бережіть себе!”, – звернулася заступник міського голови.

Серед закупленого: компресор повітряний поршневий масляний — 1 шт, болгарка акумуляторна — 1 шт, пневмодолото — 1 шт, драбина-трансформер — 1 шт, акумуляторний дриль-шуруповерт — 1 шт, шабельна пила акумуляторна — 1 шт, ящик для інструментів — 1 шт, шуруповерт акумуляторний — 1 шт, акумуляторна батарея — 11 шт, зарядний пристрій подвійний — 2 шт, акумуляторна діодна лампа — 5 шт, прес для ручного розширення труб — 1 шт, а також інший необхідний інструмент — викрутки, плоскогубці, бокорізи, масло компресорне, молотки тощо.

«Реалізація проекту триватиме до Перемоги! Запрошуємо долучатися аматорів народної творчості, а також благодійників, бо разом — ми сила!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: