13:34, 03 Липня 2023

Ратнівська громада співпрацюватиме з Луцьким НТУ

Ратнівський селищний голова Віталій Бірук уклав договір про співпрацю з Луцьким національним технічним університетом в особі ректора Ірини Вахович.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

«Потреба у кваліфікованих кадрах є актуальною для усіх галузей в усі часи. Ратнівська селищна рада як орган місцевого самоврядування усіляко сприяє працевлаштуванню та залученню молоді до розвитку територіальної громади. Саме тому Ратнівський селищний голова Віталій Бірук уклав договір про співпрацю з Луцьким національним технічним університетом в особі ректора Ірини Вахович. Серед напрямків співпраці – формування селищною радою замовлення на підготовку фахівців та їх наступне працевлаштування. Університет, зі свого боку, бере на себе зобовʼязання забезпечувати замовника кадрів висококваліфікованими фахівцями з числа випускників. Відрадно, що співпраця не залишилася на папері, а вже сьогодні приносить результат.

Розпорядженням селищного голови 3 липня на посаду головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Виконавчого комітету селищної ради призначили Владислава Лукʼянюка, випускника факультету будівництва та цивільної інженерії. Впевнені, що молодий спеціаліст активно долучиться до розвитку населених пунктів громади. Висловлюємо вдячність ректору університету Ірині Вахович, бажаємо успіхів і процвітання очолюваному нею закладу та сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: