08:14, 13 Березня 2022

Рашисти понівечили храм, який збудували волиняни у Волновасі

Внаслідок ворожих обстрілів постраждала будівля храму, будівництво якого здійснювали на Донеччині за кошти волинян.

Про це у «Фейсбук» повідомив настоятель храму ігумен Макарій Дядюсь.

«Біль в грудях розриває серце. Наповнюється злістю, жагою нищити ворога голими руками. Прошу у Бога тверезого розуму та твердої руки. Ці москалі ранили моє серце, прощу тоді, коли їх буду відспівувати за упокій», – пише він.

Священнослужитель повідомляє також про звірства російських окупантів та про місцевих колаборантів.

«Ці потвори грабують магазини , кошмарять людей, переодягаються у наших військових і роблять безчинства. Там, де стоять наші військові, вони розрівнюють місцевість артпострілами, палять цілі села. Але це ще не страшне, страшне те що є колаборанти, які їх чекають і на відео окупантів розказують брехню про нашу країну і про бійців… Підкажіть, люди, що робити із зрадниками, який закон Конституції описує, що з ними робити під час війни?

Хтось говорить, що бачачи це можна зламатися? Так, можна!!! Але коли я зустрічаю бійців з інших підрозділів, я вже не бачу просто людей, а бачу сталевих мужів , які готові на все, щоб вигнати ворога… Хтось запитає, чому тоді місцями ворог захоплює міста і села? А тому що в тих містах і селах сидять вороги, які продаються за кусок хліба з пограбованого магазину… І які зливають позиції бійців, яких накриває арта… Так, там і є патріоти теж, бачив, які готові нам допомагати, але не можуть лишити будинок через певні проблеми… І нас не зламати, росіяни забулися, що завдяки мільйонам загиблих українців вони виграли війну з фашизмом… А тепер вони фашисти, і їх теж чекає те саме… Ми переможемо! Слава Україні! Смерть ворогам!», – пише Макарій Дядюсь.

Храм Святого Миколая Чудотворця у Волновасі відкрили у 2018 році. Його звели на честь загиблих бійців 51-ї ОМБ міста Володимир-Волинський, 18 з яких 22 травня 2014 року загинули під Волновахою через обстріли з боку російських бойовиків. Церкву на Донеччині будували кошти волинських благодійників. На її території, окрім  каплички побудували дзвіницю, гуманітарний центр, а також сквер пам’яті воїнів 51-ї бригади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: