15:59, 03 Вересня 2021

Питна вода та відновлення футбольного майданчика: Луцький міський голова провів прийом громадян

29 мешканців громади звернулися 2 вересня під час особистого прийому громадян до міського голови Ігоря Поліщука.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Звернення стосувались питань житлово-комунального господарства, ремонту доріг та прибудинкових територій, встановлення пандусу, благоустрою ділянок, вирішення проблем стихійної торгівлі тощо.

Про надання дозволу на показ фільму “Життя Ісуса” на вулицях міста у вечірній час звернувся Анатолій Стадник, волонтер релігійної організації “Україна для Христа” при Всеукраїнському союзі Церков Євангельських Християн-Баптистів. Тим часом, мешканці села Брище звернулись щодо вирішення проблеми із забезпеченням якісною питною водою. Про відновлення футбольного майданчика на проспекті Соборності, 3-д звернулись представники ФК “Адреналін”.

Окрім того, ще четверо громадян звернулись до міського голови за допомогою прямої телефонної лінії щодо вирішення житлового питання .

За підсумками прийому громадян, Ігор Поліщук дав доручення відповідним керівникам виконавчих органів міської ради щодо оперативного опрацювання та вирішення питань, з якими звертались громадяни. Кожне зі звернень перебуватиме на особистому контролі у міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: