09:32, 30 Грудня 2023

П’ять причин купити PlayStation 5*

Вихід Sony PlayStation 5 наприкінці 2020 року став справжнім передноворічним подарунком для мільйонів геймерів. І на сьогодні це чи не найпопулярніші та найбажаніші консолі у світі приставок. Проте ціна на PlayStation 5 досі залишається «кусючою». Деякі «п’ятірки» майже в чотири рази дорожчі за девайси попереднього покоління. Проте досвідчені гравці запевняють, що PS5 вартує своїх грошей і це дійсно вигідна інвестиція. Чому — читайте у публікації.

Чому Sony PS5 — вигідна інвестиція?

Справжні фанати Sony PlayStation можуть дуже довго розповідати про переваги флагманських моделей. Та ми зупинимося на п’ять найвагоміших, які й спонукають багатьох зробити вибір на користь «п’ятірки».

1. Найновіші технології

У цій моделі виробники втілили найновіші технологічні новинки, завдяки яким девайс поза конкуренцією. PS5 отримав технологію SSD, тому швидкість завантаження гри та рівнів суттєво збільшилася. А процесор нового покоління AMD Zen 2 гарантує високу продуктивність в обробці даних. Тож власникам таких приставок не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на очікування завантаження гри.

2. Haptic Feedback

Хто спробував грати на PlayStation 5, каже, що купити модель варто хоча б заради цієї технології. Вона створює відчуття повного занурення в ігровий світ. Вібрації, гіроскопи, акселерометри в поєднанні з новітніми алгоритмами керування дозволяють відчути себе всередині гри.

3. 4К і технологія трасування

Завдяки їм зображення виглядають реалістично, картинки змінюються плавно, а технологія трасування променів створює реалістичну динамічну гру світла й тіней.

4. 3D-аудіо

Якісний об’ємний звук у поєднанні з іншими технологіями PS5 — те, що потрібно для максимального занурення в ігровий процес.

5. Широка гральна бібліотека

Це ще одна вагома причина купити саме цю консоль. У бібліотеці є не тільки найрізноманітніші сучасні ігри, а й чимало ретро, які в наш час знайти не так вже й просто.

Крім того, приставка має вбудований мікрофон, яким можна повноцінно користуватися під час гри. Є функція запису грального процесу й можливість поділитися ним з друзями в соцмережах.

Де вигідно купити PS5?

В Україні чи не найвигідніші ціни на PlayStation 5 представлені в головному інтернет-магазині всіх геймерів — Retromagaz. На деякі моделі діють непогані знижки, а частину з них і взагалі можна придбати в кредит.

А тим, хто не зовсім впевнений, чи хоче витрачати гроші на купівлю цієї консолі, в Retromagaz пропонують вигідну пропозицію. Будь-яку вживану модель з асортименту можна взяти на прокат.

А ви вже встигли оцінити переваги PlayStation 5? Якщо ні, то варто поспішити в Retromagaz, доки там діють вигідні святкові пропозиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: