11:12, 05 Березня 2022

П’яні продавці та порушення заборони: у Луцьку знищили алкоголь магазину «Юрій»

На час дії воєнного стану в Україні на території Луцької міської територіальної громади заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Проте, продавці магазину «Юрій», по вулиці Конякіна, 14, у місті Луцьку, вважають, що ця заборона на них не поширюється.

Впродовж останніх трьох років, від жителів міста надходили неодноразові скарги щодо продажу алкоголю у цьому магазині у заборонений час, а також контрафактного алкоголю «з-під прилавку».

За ці дні знову почали надходити звернення від громадян щодо активної роботи цієї алкоточки, яких було більше двадцяти.

Проведення профілактичних бесід із продавцями та суб’єктом підприємницької діяльності чомусь не дали ефекту, оскільки під час повторної перевірки правоохоронці виявили факт реалізації алкоголю жителям міста та вживання його відразу на території магазину. Також, під час перевірки виявили, що самі ж продавці перебували у стані алкогольного сп’яніння. Зважаючи на це, весь алкоголь знищили відразу на місці!

Повідомляємо, що така практика буде поширюватися на усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у магазинах, маркетах, кіосках на ринках тощо, які під час дії режиму воєнного стану які продовжуватимуть  торгівлю алкоголем!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: