17:20, 26 Лютого 2020

Пустовіт про будівництво фонтану у центрі Луцька: «на ці гроші ми 13-ту школу не збудуємо»

Коштів, за які можна вже цьогоріч побудувати фонтан на Театральному майдані, все одно не вистачило б на добудову школи № 13. У цьому переконаний виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Про це йшлося під час пленарного засідання 70 сесії Луцької міськради 26 лютого.

Депутати підтримали проект рішення про затвердження Програми капітального ремонту фонтану з влаштуванням комплексу рекреаційних споруд на Театральному майдані в місті Луцьку Волинської області.

Депутат Микола Федік поцікавився доцільністю будівництва фонтану і виділення на цю потребу значної суми. Він запитав, чи не доцільніше спрямувати кошти на добудову школи № 13.

Григорій Пустовіт відповів, що у нього все менше сумнівів щодо того, що фонтан буде побудований вже цього року. З його слів, лучани вже давно очікують від влади будівництва фонтану у центрі міста. Цього очікували від депутатів каденції 2006 року, історія повторилася у 2010 році.

«В нас є гарна можливість і за ці гроші ми 13-ту школу не збудуємо. Навіть половину робіт не зробимо, вийдемо на 10-15 %. Це не вирішить питання, але можна вирішити питання облагородження центру міста.  Ми не будемо шкодувати, тому що це кошти, які вкладаються  в місто, його вигляд, комфортність проживання. Думаю, цей фонтан стане однією з візитівок цієї каденції», – зазначив секретар міськради.

Своєю чергою, радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що наразі триває тендер, взяти участь в якому зголосилися шестеро претендентів. Перша пропозиція має суму 12,418 мільйона гривень. Вартість будівництва фонтану, на його думку, буде у межах 13 мільйонів гривень. Існуючу з часів мера Кривицького бетонну конструкцію демонтують, тому що фонтани такого типу нині не використовують і вони дорогі в обслуговуванні. Натомість облаштують сухий фонтан вже до Дня Незалежності. Його утримання, мовляв, буде дешевшим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: