08:43, 29 Січня 2020

Призначили нового заступника голови Волинської ОДА

Заступником голови облдержадміністрації призначили Олександра Васильовича Троханенка.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час оперативної наради, що відбулася сьогодні, 28 січня 2020-го року, — інформують у Волинській ОДА.

Народився Олександр Васильович Троханенко 05 вересня 1970 року.

Здобув повну вищу освіту в Донбаській національній академії  будівництва і архітектури (2006 р.), за спеціальністю – економіка підприємства.

У 2014 році здобув звання кандидата економічних наук Донецького державного університету управління (м. Краматорськ).

Після навчання працював у різних комерційних структурах.

З 2003 року працював державним податковим інспектором Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України у Донецькій області.

З 2007-го року – заступник начальника регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України у  Донецькій області.

У 2010 році починає працювати у Києві, на посаді начальника регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів державної податкової служби України.

У 2013 році призначений на посаду начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Донецькій області.

З 2016 по грудень 2019 року – заступник начальника Головного управління ДФС у Донецькій області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: