13:31, 01 Вересня 2020

«ПриватБанк» розпочинає видачу карток для отримання грошей за «пакунок малюка»

Сьогодні, 1 вересня, “ПриватБанк” розпочинає видачу картки для виплати одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Про це інформують на сайті Міністерства соціальної політики України.

Банк вніс зміни до Умов та правил надання банківських послуг (договір з клієнтами), якими передбачив новий банківський продукт – соціальна карта для виплат “Пакунок малюка”. Головною особливістю цієї карти є те, що її можна відкрити протягом року з дати народження дитини і кошти можна використати ще протягом року з моменту їх зарахування шляхом придбання дитячих товарів (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки; дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри) і товарів для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові) у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики публічний договір.

Все це зробили в рамках реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, який запровадили постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: