09:11, 16 Грудня 2019

Приміський маршрут «Гірка Полонка – Липини» знову курсуватиме

З вівторка, 17 грудня 2019 року, на виконання доручення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка відновлюють автобусне сполучення №236, що курсуватиме за маршрутом «Гірка Полонка – Липини».

Про це йдеться на сторінці Волинської ОДА у «Фейсбук».

Із проханням допомогти із транспортним сполученням між с.Гірка Полонка та м.Луцьк до голови ОДА Юрія Погуляйка звернувся голова Луцької райдержадміністрації Тарас Яковлев та заступник Гіркополонківського сільського голови Андрій Мороз через транспортний колапс, що виник в обласному центрі Волині у зв’язку із веденням електронного квитка у громадському транспорті.

Зокрема, через відмову встановлювати на своїх маршрутах валідатори Луцька міська рада розірвала договори із частиною перевізників. У цьому числі були маршрут №19, який сполучав Гірку Полонку із Луцьком, та № 9, що сполучав Луцьк та с.Липини.

До слова, маршрут №19 забезпечував 90 % перевезень пасажирів між Луцьком та Гіркою Полонкою, багато жителів якої працюють саме в обласному центрі.

Відтак, голова ОДА Юрій Погуляйко ухвалив рішення про поновлення маршруту №236 «Гірка Полонка – Липини», що курсуватиме кожні 10-15 хв. Здійснюватиме перевезення на приміському маршруті – Луцьке АТП 10701.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: