13:50, 12 Травня 2023

Приліжкові тумби – стильний комфорт*

Часто купуючи меблі в квартиру чи будинок, споживач робить вибір на користь готових рішень. Тобто купує спальний гарнітур, який включає і шафу, і ліжко і тумбочки. Так простіше і, як показує практика, дешевше. Але якщо хочеться створити ексклюзивний стильний інтер’єр з нотками індивідуальності, деякі елементи можна купувати окремо від основних модулів.

Наприклад, не обов’язково купувати приліжкові тумби разом з ліжком. Так, це просто і зручно. Але сучасний споживач цінить індивідуальність, а сучасний виробник пропонує безліч унікальних рішень. То чому б цим не скористатися і не купити приліжкові тумби в схожій концепції чи кольорі, але не з готового комплексного гарнітуру. Експерти “МебельОк” гарантують вау-ефект від такого підбору. Адже моделі будуть виконані в різній стилістиці, кольорах і текстурах і це додасть атмосфері в приміщенні особливого шику.

Підбираємо за розмірами і не тільки

Приліжкова тумба має мати зручний розмір. Що це значить? Це значить що її висота має бути такою, щоб людина у лежачому положенні спокійно дотягнулася до годинника (будильника), який встановлений на поверхні тумби, келиха з водою чи світильника. Тобто приліжкова тумба не має бути високою. Щодо ширини – все залежить від наявності вільної площі в приміщенні. Якщо кімната невелика, краще обрати компактні моделі. Якщо площа дозволяє – можна придбати і широкі моделі. Хоча, приліжкова тумба – це не той модуль, який має відігравати роль місця зберігання речей. Це не шафа, і не комод. Отже, краще робити вибір на користь невеликих компактних стильних моделей.

Щодо матеріалів, то популярністю користується:

1. Натуральне дерево (в тому числі екзотичне);

2. ДСП.

В якості компромісу мануфактури пропонують моделі виконані з ДСП, але шпоновані на фасадній частині.

Дизайнерське рішення – нічим не обмежується, головне щоб модуль вписувався в інтер’єр і гармонійно виглядав в тандемі з іншими меблями.

Оскільки в продажі доступні варіанти з різних матеріалів, виготовлені з використанням різної фурнітури, то і вартість запропонованих моделей відрізняється. Придбати приліжкові тумби вийде не тільки в середньому чи преміальному сегменті, але і в бюджетному.

Додає вартості використання металу чи інших не зовсім класичних матеріалів. Головне, що підібрати можна тумбу в будь-якому стилі, починаючи з класики і закінчуючи лофтом. Адже зручність не має стилістичних обмежень, а основне завдання приліжкової тумби — це якраз підвищити комфорт людині.

Консультанти “MebelOk” підкажуть які колекції користуються особливим попитом. Хоча всі вироби представлені на вибір покупцям відрізняються і високою якістю, і безпечністю матеріалів, і надійною фурнітурою, і стильним зовнішнім виглядом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: