10:12, 31 Грудня 2023

Прикордонники Волині застерігають мешканців прикордоння не піддаватися на провокативні пропозиції протиправних елементів

Прикордонні підрозділи Волинського загону активно протидіють протиправній діяльності на кордоні, в тому числі й контрабандній.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

«У той час, коли ми спільними зусиллями укріплюємо північні рубежі, а українські військові віддають власне життя за збереження держави та її демократичного устрою, зловмисники не полишають спроб у будь-який спосіб наживитися. Часто вони використовують жителів прикордонних населених пунктів у своїх злочинних оборудках, зокрема пропонують їм за грошову винагороду переправляти контрабандні товари через кордон з Республікою Польща та білоруссю.

Такі дії протиправних елементів та осіб, які приймають їхні злочинні пропозиції, особливо в умовах війни, можуть не просто зруйнувати засади верховенства права, а й загалом послабити обороноздатність країни і її армії. А будь-яке порушення на державному кордоні  несе пряму загрозу  захисту державних інтересів та забезпеченню недоторканості українських рубежів.

Тож, прикордонники закликають громадян, а особливо мешканців прикордоння, бути свідомими, проявляти пильність та не піддаватися впливу й не приймати провокативних пропозицій від осіб, які мають протиправні наміри. Це – злочин! За нього обов’язково доведеться відповідати перед законом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: