15:51, 11 Лютого 2020

Протягом тижня Волинський рибпатруль «зловив» більше 20 порушників

У період з 3 по 10 січня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 21 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Так, склали 11 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та п’ять за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Оформили п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 32 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучили вісім одиниць заборонених знарядь лову. Наклали штрафів на суму 561 грн», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, п’ятого лютого державні інспектори рибоохорони здійснили спільний рейд з працівниками Національного природного парку «Прип’ять – Стохід». Захід провели на озері Біле Любешівського району. Під час обстеження водойми виявили та вилучили 12 одиниць безгосподарських сіток, загальною довжиною 750 метрів. У сітках знаходилось 5 екз. лящів та 1 екз. окуня. Рибу у живому стані повернули у природне середовище. Склали відповідні акти.

Дев’ятого лютого в ході рибоохоронної роботи рибпатруль зафіксував порушення правил рибальства на зимувальних ямах. Так, на р. Луга, поблизу села Щенятин Іваничівського району викрили трьох порушників, які ловили рибу на зимувальних ямах.

На осіб оформили протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також з рибалками провели масово-роз’яснювальну роботу щодо заборони рибалити на зимувальних ямах та ознайомили з Правилами любительського та спортивного рибальства.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства, згідно КУпАП, становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: