10:10, 01 Грудня 2021

Протягом тижня на Волині викрили 11 порушень рибальства

У період з 22 по 29 листопада державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю зафіксували 11 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали вісім протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (риболовля з використанням заборонених знарядь). Оформили два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За цей період на порушників наклали 425 грн штрафів, решту накладуть суди, куди скерували матеріали. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 4 од. заборонених знарядь лову у порушників та ще 9 од. – за актами безхазяйного майна», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патрулю.

Для прикладу, 25 листопада державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю здійснили рибоохоронний рейд на водойми Заболотівської ТГ Ковельського району Волинської області на території заповідного урочища «Озеро Тур».

На водосховищі Турське, поблизу с. Заболоття Ковельського району викрили грубе порушення Правил рибальства. Місцевий житель з дерев’яного човна за допомогою сітного знаряддя лову здійснював вилов водних біоресурсів. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На викриту особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучили.

Того ж дня неподалік водойми, що впадає в озеро Турське викрили жителя села Заболоття, який перебував поблизу водойми з сухою сіткою. На порушника оформили протокол про адміністративне правопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

17 листопада в ході рибоохоронної роботи на р. Західний Буг, поблизу с. Литовеж Володимир-Волинського району викрито два порушення за риболовлю на зимувальних ямах. На порушників оформили протоколи про адмінправопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

З рибалками рибпатрульні провели роз’яснювальні бесіди, нагадали про заборону на лов риби у зимувальних ямах та закликали дотримуватись Правил рибальства.

Додаткова інформація

З першого листопада 2021 року на водоймах Волині триває осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2022 року. Крім цього, з 1 грудня встановлюється заборона на вилов раків у річках та водоймах Волинської області. Ця заборона триватиме до 31 березня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: