13:05, 08 Травня 2023

Протягом минулого тижня у Володимирі відремонтували три вулиці

З настанням сприятливих погодних умов розпочались активні ремонтні роботи твердого дорожнього покриття вулиць міста та сіл громади. Упродовж минулого тижня підрядні організації завершили вкладання асфальту на трьох вулицях.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Зокрема, облаштували проїзд протяжністю 100 метрів від вулиці Липинського до Галицької, над яким працювала підрядна організація ТОВ “Луцькавтодор-сервіс”. Цей же підрядник завершив вкладати тверде асфальтне покриття і на вулиці Праведників народів світу (колишня Солопа), що має протяжність близько 200 метрів.

Також на минулому тижні відремонтували вулицю Затишну, що у селі Заріччя, та розпочали підготовчі роботи до ремонту дороги на вулиці Лобачинській.

Зауважимо, що на всіх відремонтованих вулицях ще будуть укріплювати та облаштовувати узбіччя, які підсипатимуть щебеневою сумішшю.

Минулого тижня розпочали капітальний ремонт вулиці Сагайдачного, який включає заміну водопроводу, зливової каналізації, облаштування нових тротуарів, зовнішнього освітлення та асфальтування на ділянці від перехрестя вулиці Незалежності до Шпитальної.

У провулку Вчительському розпочали підготовчі роботи перед укладанням шару асфальтного покриття та облаштуванням пішохідної доріжки, зливової системи та мереж водовідведення.

Комплекс робіт з асфальтування та облаштування пішохідної доріжки проводили і на вулиці Просвіти, яка з’єднує навчальні корпуси фахового технікуму. Окрім цього, на вулиці Олени Хохол виконали ямковий ремонт дорожнього покриття.

Нагадаємо, що цього року у громаді заплановано відремонтувати близько двох десятків вулиць. Наразі уже повністю відремонтували вулицю Галицьку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: