19:36, 03 Липня 2018

Протягом місяця Волинський рибоохоронний патруль вилучив майже 60 кілограмів риби

У червні Волинський рибоохоронний патруль спільно із громадськими інспекторами, працівниками поліції та екологічної інспекції провели 44 рибоохоронних рейди, – повідомляє прес-служба відомства.

У результаті яких викрили 105 порушень природоохоронного законодавства. З них виявили 36 грубих порушень за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь та інших засобів лову, 53 порушення любительського рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП, шість порушень за ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут біоресурсів), одне порушення за ст.85-1 КУпАП (торгівля забороненими знаряддями лову) та два порушення за ст.188-1 КУпАП. Також склали сім безгосподарських актів згідно яких вилучили 44 одиниці сітних знарядь лову.

За місяць патрульні затримали 98 порушників, які завдали збитків рибному господарству на суму 13 246 грн. У браконьєрів вилучили 44 сітки та 58 кг водних біоресурсів з яких 20 кг на ринках області. За 43 справами матеріали направили в суди для вирішення питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для прикладу, 12 червня під час проведення рибоохоронного рейду патруль виявив порушника, який здійснював лов водних біоресурсів за допомогою трьох сіток. У результаті у чоловіка вилучили рибу в такій кількості: лин – 8 екз., лящ – 3 екз., плітка – 12 екз., плоскирка – 8 екз., загальною вагою 5,5 кг. Завдали збитків у розмірі 5511 грн. Інцидент стався на р. Турія, поблизу с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області.

Також 23 червня зафіксували факт браконьєрства у ставку поблизу с. Хорів Локачинського району. Двоє громадян здійснювали лов риби з гумового човна, використовуючи три сітки. В результаті порушники виловили 136 екземплярів карася сріблястого, завдавши збитків рибному господарству на суму 4 080 грн.

«За фактами порушень на чоловіків склали протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали у справах направили до суду для притягнення винних осіб до відповідальності та відшкодування завданих ними збитків», – заявили в Управлінні Держрибагентства у Волинській області.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівники управління активно ведуть масово-роз’яснювальну роботу серед населення області.

У відомстві функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: 067-360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – просять повідомляти Волинський рибоохоронний патруль за вказаним номером телефону.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: