23:20, 20 Березня 2019

Промисловий потенціал Волині виріс на 2,2 %

За підсумками 2018 року підприємства Волині наростили обсяги виробництва на 2,2 % проти попереднього року та реалізували промислової продукції на 30,9 млрд.грн, або 29,8 тис.грн. в розрахунку на одну особу.

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області

Внесок Волині у загальнодержавному обсязі реалізації промислової продукції складає 1,2 %. Проте у складі окремих видів діяльності частка регіону була вагомішою за середньообласний показник.

Зокрема, обсяги виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності склали 6,6 % галузевої реалізації в Україні, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 3,0 %, на текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів припадало 2,8 %.

Промисловий потенціал регіону зосереджувався в основному у містах Луцьку, Нововолинську та Луцькому районі, які забезпечили понад три чверті обласного обороту від промислової діяльності.

Виробникам обласного центру належало 39,7 % загальнообласного обсягу реалізованої промислової продукції, у тому числі у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 81,9 %, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 73,9 %, машинобудуванні – 62,4 %.

Підприємства м.Нововолинська забезпечили 89,4 % реалізації добувної промисловості Волині, 69,6 % хімічних речовин і хімічної продукції, 64,8 % продукції металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання та 38,3 % виробів із деревини, паперу та поліграфічної діяльності.

Промисловцям Луцького району належало 66,8 % обласного обсягу реалізації у виробництві меблів, іншої продукції, ремонту та монтажу машин і устатковання, 32,8 % – харчових продуктів, напоїв та 31,6 % – продукції машинобудування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: