22:15, 26 Квітня 2022

Прокурори наполягатимуть на позбавленні волі молодиків, які змусили 11-річну дитину в Ковелі винести з хати понад 20 тисяч гривень

Прокурори Ковельської окружної прокуратури оскаржать вирок Ковельського міськрайонного суду, яким двом жителям Ковеля за вчинення вимагань (ст. 189 КК України) призначено покарання у виді позбавлення волі зі встановленням іспитового строку.

Про це повідомляє Ковельська окружна прокуратура.

Як повідомив заступник керівника окружної прокуратури Дмитро Рудик, у 2020 році 21-річний молодик, дізнавшись інформацію, яку 11-річний хлопчик хотів приховати від батьків, почав вимагати з дитини плату за своє мовчання.

Таким чином упродовж березня-червня 2020 року він 13 разів примушував шестикласника виносити з дому і віддавати йому гроші та ювелірні прикраси.

Згодом вимагати гроші з дитини почав ще і 20-річний молодик – і хлопчик виніс та віддав і йому 100 доларів США.

Злочинними діями  обох обвинувачених  потерпілому – батькові школяра – завдали майнової шкоди на майже 22 тисячі гривень.

Зважаючи на те, що суд першої інстанції, визнавши молодиків винуватими у вимаганні, призначив їм покарання зі встановленням іспитового строку, прокурори, оскаржуючи вирок, вимагатимуть для них реального позбавлення волі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: