22:13, 31 Жовтня 2019

Прокуратура заявляє, що ПАТ «ЛДБК» поверне до бюджету міста мільйон гривень після суду

Прокурори заявляють, що довели в суді апеляційної інстанції незаконність дій Луцької міської ради щодо зменшення ПАТ “ЛДБК” коштів пайової участі в розвиток інфраструктури міста на понад 1 млн. грн. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задовольнив позовні вимоги Луцької місцевої прокуратури та визнав незаконність дій Луцької міської ради щодо зменшення Приватному акціонерному товариству «Луцький домобудівельний комбінат» на понад 1 млн грн  коштів пайової участі у розвиток інфраструктури Луцька.

Як уже повідомлялося, правовими підставами звернення прокурорів до суду в інтересах держави стали норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно яких забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких інших послуг, крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Всупереч вимог Закону, Луцька міська рада безпідставно зменшила ПАТ «ЛДБК» кошти пайової участі в сумі 1 036 385  грн, у зв’язку з проведенням робіт із реконструкції парку на розі вулиць Конякіна-Гордіюк в обласному центрі Волині.

За результатами розгляду справи рішенням суду першої інстанції позовні вимоги прокурора задовольнили — визнали недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, якою зменшили ПАТ «ЛДБК» кошти пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів на 1 036 385 грн.

Проте підприємство оскаржило це рішення в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції пристав на позицію прокуратури й відмовив у задоволенні апеляційної скарги забудовників.

Кошти в сумі понад 1 млн. грн. надійдуть до бюджету міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: