15:01, 18 Вересня 2023

Програма відшкодування вартості генераторів у Володимирі діє до кінця року

18 вересня відбулося чергове засідання комісії з часткового відшкодування (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення в умовах воєнного стану, яку очолила керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На засіданні розглянули дві заяви суб’єктів господарювання й у підсумку погодили їм компенсацію за придбані генератори на загальну суму 38 500 гривень. Цього разу за виплатою звернулось СТО та магазин побутової техніки.

Остаточне рішення про виплату відшкодування вартості придбаних генераторів ухвалять на черговому засіданні виконавчого комітету.

Нагадуємо, що підприємці можуть отримати часткове відшкодування вартості придбаних джерел резервного живлення. На ці потреби в місцевому бюджеті передбачили три мільйони гривень. Однак скористатись програмою можна до кінця 2023 року.

Сума відшкодування складає 50 % вартості придбаних джерел резервного живлення, але не більше, ніж 20 тисяч гривень. Під компенсацію підпадають генератори та інші джерела резервного живлення потужністю не менше двох кВт, придбані у період з 1 травня 2022 по сьогоднішній день.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: