08:41, 17 Грудня 2018

Профспілка луцького «Мотору» висловилася щодо катастрофи літака

Члени трудового колективу та профспілкового комітету ДП «ЛРЗ «Мотор» висловили застереження щодо того, як  подали новину про катастрофу винищувача СУ-27, яка сталась учора, 15 грудня у Житомирській області.

Про це написали на сторінці первинної профспілкової організації ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор” у “Фейсбук”.

“Просимо журналістів врахувати те, що заголовки новини, які звучать «Винищувач, який розбився на Житомирщині, ремонтували на луцькому заводі», є завідомо дискридитаційним для кожного із нас та членів наших родин. Трагічна звістка про катастрофу — особлива біль і тривога кожного колективу авіаремонтних підприємств України. Кожен колектив авіаремонтного підприємства знає ціну найменшої помилки у роботі”, – написали у повідомленні.

У відповідності до «Правил розслідування авіаційних подій та інцидентів в авіації Збройних Сил України» відразу розпочала роботу спеціальна комісія. Завдання комісії — проведення розслідування і з’ясування причин катастрофи. Вважаємо, що лише оприлюднення офіційних результатів розслідування є підставою для того, щоб оголошувати винних .

«Багатообіцяючі» та гарячі заголовки в умовах воєнного стану в Україні розцінюємо, як провокативні дії та спроби деморалізувати колектив. Наш завод — це 80 років традицій якості і праці на обороноздатність вітчизняних Повітряних Сил. На жаль, ніхто не застрахований від помилки. Помилки в авіації вартують людських життів… Висловлюємо співчуття колективу Частини та родині загиблого льотчика — майора Олександра Фоменка. Просимо волинян із розумінням та повагою ставитись до наявності в області підприємства, яке працює для оборонної промисловості”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: