22:14, 31 Березня 2022

Профільна комісія Волиньради розглянула кадрові та майнові питання

Під час засідання постійної комісії з використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ міст області депутати погодили низку важливих для комунальних установ питань.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Зокрема, обранці громади погодили передачу на баланс бюро судово-медичної експертизи приміщення, де раніше розташовувався Центр боротьби зі СНІДом (нині він в структурі обласної інфекційної лікарні). Відтак, судмедексперти, які досі працювали в майже аварійній будівлі,  тепер отримають комфортні умови для роботи.

Окрім того, за клопотанням керівників комунальних закладів ОДЮСШ «Колос» та ДВТП «Волиньфарпостач», члени майнової комісії рекомендували сесії ухвалити рішення про спрямування надходжень від оренди комунального майна цих двох комунальних підприємств на їхній же розвиток. Директор спортшколи Ярослав Вітер зазначив, що цьогоріч план надходжень від оренди нерухомого майна складає 75 тис. грн., які просить спрямувати на закупівлю будівельних матеріалів та ремонтні роботи. Очільник фармкомпанії Михайло Півнюк обґрунтував потребу у зміцненні матеріально-технічної бази.

Також, члени постійної комісії рекомендували, за результатами конкурсу, призначити Віктора Смолярчука на посаду голови обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Під час засідання комісії обранці громади запропонували підписати контракт з переможцем конкурсу терміном на п’ять років. Остаточне рішення ухвалять під час засідання сесії обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: