15:56, 30 Березня 2022

Профільна комісія Волиньради рекомендувала призначити керівника обласної клінічної лікарні

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства рекомендувала керівником обласної клінічної лікарні призначити Олександра Дудара. Відповідний проект рішення члени комісії підтримали одноголосно.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Олександр Дудар, який досі виконував обов’язки керівника медустанови, став переможцем конкурсу  на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня».

Голова профільної депутатської комісії Ірина Горавська зазначила, що упродовж двох років, виконуючи обов’язки директора, Олександр Дудар проявив себе як професійний керівник. Відтак, рекомендувала підписати з ним контракт строком на п’ять років.

Високу кваліфікацію Олександра Дудара підтвердив і начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух: «Окрім вміння вирішувати щоденні питання функціонування такої потужної медустанови, він  напрацював і великі плани щодо розвитку закладу. Я вірю і бачу, що Волинська обласна лікарня може стати найкращою не тільки на регіональному, а й державному рівні».

Олександр Дудар подякував за довіру і запевнив, що пори важке сьогодення докладе максимум зусиль для розвитку медустанови.

«Переконаний, що приєднання до обласної лікарні онкологічного центру дозволить розширити можливості лікувального закладу та зробити його широкопрофільним. Ми готові до будь-яких викликів і надалі будемо підвищувати свій рівень», – зазначив він.

Остаточне призначення на посаду ухвалюватиме своїм рішенням сесія обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: