19:45, 24 Вересня 2018

«ПриватБанк» запустив додаток і бота для кеш-кредитів у «Viber» та «Telegram»

«ПриватБанк» запустив мобільний додаток «Оплата частинами» для миттєвого отримання кредитів готівкою. Тепер отримати до 50 000 грн на картку «ПриватБанку» в рамках ліміту, встановленого банком, можна просто в мобільному додатку або за допомогою чат-ботів у месенджерах «Viber» і «Telegram».

Про це повідомили у прес-службі банку.

«Поки інші банки навчають своїх співробітників видавати кредити у відділеннях, у «ПриватБанку» це вже роблять роботи, – повідомив керівник напрямку з роботи з торговельними підприємствами «ПриватБанку» Євген Васильцов. – Сервіс готівкового кредитування став популярним серед наших клієнтів завдяки доступності в будь-який момент, а з такими технологічними рішеннями, як мобільні додатки та чат-боти, отримати готівку стало ще швидше та простіше».

Завантажити мобільний додаток «Оплата частинами» на смартфон можна з «Google Play» та «App Store». Ботів для оформлення миттєвого кредиту готівкою можна підключити через паблік-акаунти у «Viber» («Миттєва розстрочка») і «Telegram». До речі, розширений функціонал «Telegram-бота» дозволяє дізнаватися про суму витрат за картками клієнтів за обраний період і підключати регулярні повідомлення про витрати.

Кредит оформляється на 10 місяців зі щомісячним списанням рівних платежів з картки «Універсальна». Перший платіж клієнт здійснює через 30 днів після оформлення угоди та може достроково погасити кредит на прозорих умовах. Комісія за користування кредитом становить лише 2,9 % на місяць.

Для оформлення кредиту готівкою не потрібно жодних документів, достатньо картки «ПриватБанку». Максимальна сума для кожного клієнта розраховується відповідно до його чинного ліміту, встановленого банком. Дізнатися його можна в «Приват24», на сайті або в мобільному додатку «Оплата частинами».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: