11:04, 13 Лютого 2018

«ПриватБанк» запустив автолізинг підприємцям

“ПриватБанк” запустив на українському ринку нову послугу лізингу автотранспорту для підприємців. Ця технологія кредитування дає можливість підприємцям оформити в лізинг нове або старе авто вітчизняного або імпортного виробництва та виплачувати з прибутку від його використання.

Про це повідомила прес-служба банку.

«Тепер підприємцю для купівлі автомобіля в кредит достатньо взяти рахунок в автосалоні та оплатити аванс у банку. Рештою питань з оформлення угоди буде займатися банк, – говорить керівник напрямку «Малий і середній бізнес» “ПриватБанку” Сергій Клюєв. – У банку можна взяти в лізинг саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та малотоннажний вантажний автотранспорт».

Термін лізингу авто для підприємців становить від 12 до 60 місяців, перший платіж – 10 %, а відсоткова ставка – від 18 % річних у разі лізингу нового авто до 23,9 % в разі купівлі вживаного транспорту. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у “ПриватБанку” достатньо подати заявку на сайті.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного “GFK Ukraine” у ​​2017 році, рахунками та іншими послугами “ПриватБанк”у користуються 56,4 % українських юридичних осіб та 73,2 % приватних підприємців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: