13:15, 21 Лютого 2018

«ПриватБанк» за рік видав малому бізнесу три мільярди гривень

У минулому році кількість підприємців, що активно користуються рахунками “ПриватБанку”, збільшилася на понад 57 тисяч, а юридичних осіб – на майже 19 тисяч Як повідомили в банку, це абсолютні рекорди за увесь час існування банку. Також “ПриватБанк” за підсумками 2017 року став лідером ринку із залучення коштів бізнесу, обсяг яких збільшився на 11 мільярдів гривень, і це також абсолютний рекорд за весь час існування банку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

За підсумками року “ПриватБанк” виділив малому бізнесу та підприємцям понад три мільярди гривень кредитних коштів, а у 2018 році планує виділити більш ніж п’ять мільярдів гривень. Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» Сергій Клюєв, у рамках програм підтримки підприємництва “ПриватБанк” вже профінансував понад 25 тисяч проектів малого бізнесу.

«ПриватБанк активніше за інші банки фінансує розвиток підприємництва, запровадивши для початківців безкоштовне обслуговування в рамках тарифного пакета «Інкубатор», – зазначив Сергій Клюєв. – Розвиток системи сучасних послуг для малого бізнесу та кредитна підтримка підприємництва є одним із головних напрямків стратегії розвитку банку, що дозволить йому залишатися номером один для бізнесу, показуючи найкращу на ринку динаміку нарощування клієнтської бази, як це відбулося в 2017 році».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: