11:35, 24 Травня 2018

«ПриватБанк» поверне кошти лучанам, які постраждали від шахрайства

Лучани, у яких шахраї, через махінації з мобільними номерами, викрали кошти з рахунків, отримають свої гроші назад. Про це повідомили у «ПриватБанку».

Клієнтська база і програмні комплекси банку передбачають найвищий рівень захисту даних і рахунків. Вочевидь, тому все частіше шахраї атакують клієнтів через мобільних операторів. Днями із рахунків 18 лучан зникли їхні гроші. Зловмисники скористалися можливістю перевипуску SIM-карт оператора “Vodafone” і таким чином заволоділи фінансовими номерами людей, а відтак – і доступами до їхніх рахунків.

Служба безпеки банку у найкоротші терміни провела розслідування цього випадку і спрацювала на випередження. Завдяки цьому попередили спроби зняття коштів у низки клієнтів.

На жаль, “Vodafone” – поки що єдиний з операторів, який не підтвердив співпрацю з банком у плані безпеки даних. Проте, оскільки клієнти фінансової установи не винні у ситуації, що склалася, керівництво “ПриватБанку” вирішило повернути викрадені кошти клієнтам.

З міркувань безпеки “ПриватБанк” радить використовувати контрактні тарифні плани – тоді усі операції із зміни SIM-картки будуть проводитися особисто у відділенні компанії при пред’явленні паспорта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: