15:06, 27 Серпня 2018

«ПриватБанк» дарує бонуси волинським пенсіонерам

“ПриватБанк” проводить акцію “Тримай п’ять”. Власники пенсійних карток, які сплачують комунальні послуги у банку, зможуть отримати бонуси за платежі через “Приват24”.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Пенсіонери, які постійно сплачують комунальні послуги через касу “ПриватБанку”, можуть отримати бонуси за платежі через “Приват24”. За кожну самостійну оплату у “Приват24” чи за допомогою сервісу “Регулярний платіж” власник пенсійної картки отримуватиме кешбек 5 гривень. Виплата здійснюється щомісячно на картку не пізніше 10 числа наступного місяця.

Участь в акції можуть взяти власники пенсійних карток, які постійно сплачують комунальні послуги у касі банку. Для того, аби почати сплачувати комуналку самостійно, потрібно підійти до банківського працівника, який навчить здійснювати платежі через “Приват24”, і опісля самостійно сплічувати кошти. Акція триватиме до 31 жовтня 2018 року.

“ПриватБанк” дає можливість здійснювати практично всі платежі у режимі онлайн – через “Приват24”. Втім, значна частина клієнтів, особливо пенсійного віку, все ще сплачує комунальні послуги через касу. Аби полегшити їм цей процес та зекономити час, ми хочемо навчити пенсіонерів користуватися інтернет-банкінгом. А як заохочення – даруємо маленький бонус”, – розповів керівник бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Олександр Нерук.

Зауважимо, що оформити пенсійну картку “ПриватБанку” можна миттєво у будь-якому відділенні або замовивши доставку картки додому. Працівники “ПриватБанку” самостійно оформлять необхідні документи у Пенсійному фонді. За детальнішою інформацією можна звернутися на цілодобову гарячу лінію 3700.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: