19:58, 29 листопада 2018

Приміській маршрутці заборонили їздити через центр Луцька

Автобуси приміського маршруту № 251 «Підгайці-Забороль» не їздитимуть центральними вулицями Луцька.

Про це стало відомо сьогодні, 29 листопада, під час засідання 49-ї чергової сесії міськради.

Депутати вирішили, що приміські автобуси не повинні курсувати вулицями міста, отож, маршрутка № 251 з 1 січня 2019 року більше не їздитиме проспектом Волі та вулицею Богдана Хмельницького.

Депутат Віктор Ящук зауважив, що ця маршрутка єдина, яка їздить вчасно і поки не буде вирішена проблема із іншими маршрутками, які їздять на вулицю Дубнівську, то її не варто забирати звідти.

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Володимир Степанов зазначив, у зв’язку із впровадженням авторизованої системи обліку пасажирів у місті вимушені відмовитися від приміських автобусних маршрутів по місті Луцьку, але це будуть робити почергово, підходячи індивідуально до кожного маршруту.

Депутат Олександр Кравченко запропонував, аби рішення набрало чинності з 1 січня 2019 року.

Депутат Ігор Поліщук зазначив, що, коли Волинська ОДА давала погодження на рух приміських автобусів вулицями Луцька, то не погодила це із Луцькою міською радою. Через такий рух у місті перевантажена транспортна мережа. Окрім цього, це, на думку депутата, впливає на екологію. Він наголосив, що приміські маршрутки мають чітко визначений рух до автостанцій, а не центральними вулицями.

Отож, депутати погодили, що із 1 січня 2019 року ця маршрутка не курсуватиме проспектом Волі та вулицею Богдана Хмельницького.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: