13:06, 29 Серпня 2018

Приміщення луцької книгарні «Освіта» продадуть на аукціоні

Сьогодні, 29 серпня, під час сесії міської ради депутати розглянули питання про приватизацію нежитлового приміщення загальною площею 174,4 м кв. на проспекті Волі, 8 шляхом продажу на аукціоні без умов.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

За словами доповідача, начальника відділу управління майном міської комунальної власності Алли Грабко, у проекті рішення йдеться про виставлення на аукціон приміщення книгарні «Освіта», яке зараз перебуває в оренді. Термін дії договору спливає 31 жовтня 2018 року. Орендаря попередили, що договір не продовжуватимуть, адже ще на початку року приміщення планували до приватизації.

“Засновником книгарні є Волинська обласна рада, куди було надіслане звернення щодо забезпечення комунального підприємства майном з фонду облради. У відповіді йшлося про надання книгарні “Освіта” приміщення на проспекті Перемоги, 14. На аукціон приміщення на проспекті Волі, 8 виставлятимуть лише після того, як орендар його звільнить”, – пояснила Алла Грабко.

Під час обговорень виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт наголосив, що книгарня “Освіта” – це комунальне підприємство Волинської обласної ради, яке функціонує на комунальному майні міста Луцька, сплачуючи при цьому за оренду всього 1 гривню на рік. Внаслідок цього місто недоотримує кошти.

“Ми говоримо не про закриття книгарні, а про перенесення магазину в інше місце, зокрема на проспект Перемоги, 14. Це приміщення готова надати Волинська обласна рада. До того ж, “Освіта” – це не єдиний книжковий магазин у Луцьку. Маємо 16 книгарень та п’ять книжкових відділів у торгових центрах, книжковий пасаж. Найбільше книг волинських письменників продає не «Освіта», а книгарня, розташована в приміщенні обласної друкарні”, – акцентував він.

У свою чергу, радник міського голови, депутат Ігор Поліщук зазначив, що намірів закривати книгарню “Освіта” немає. Йдеться про перенесення закладу в приміщення за іншою адресою А наявне приміщення пропонується продати із відкритого аукціону на прозорих та вигідних умовах, що дозволить поповнити міський бюджет.

Свою точку зору з цього питання також висловили депутати Павло Данильчук, Юлія Вусенко, Микола Федік, Тарас Шляхтич, Микола Дендіберін. Після обговорень та дискусій депутати підтримали проект рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: