10:37, 14 Вересня 2018

Прибережні смуги волинських річок прибирали від побутового сміття

У низці районів області організували прибирання прибережних захисних смуг річок у рамках акції «Міжнародний день чистих берегів».

Про це повідомляють у Волинському обласному управлінні водних ресурсів.

Працівники Луцького міжрайонного управління водного господарства долучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». На експлуатаційних дільницях організували та здійснили прибирання від побутового сміття прибережних захисних смуг річок Стохід, Конопелька, Луга, Турія, Чорногузка Володимир-Волинського, Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів.

Разом із прибиранням проводили і роз’яснювальну роботу з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості, дбайливого ставлення до водних об’єктів.

Працівники Рожищенської експлуатаційної дільниці разом із школярами села Переспа провели акцію з прибирання і очистки від сміття прибережної смуги річки Лютиця, що протікає неподалік села.

Одночасно значна увага приділялася приведенню до належного технічного стану і естетичного вигляду магістральних каналів та гідротехнічних споруд, особливо тих, що знаходяться поблизу доріг міжнародного та республіканського значення.

У Володимир-Волинському районі працівники експлуатаційної дільниці привели в належний стан територію біля джерела, яке знаходиться поблизу автодороги «Володимир-Волинський-Любомль» (Коритницька осушувальна система), і яке декілька років тому було відновлене та освячене. І тепер подорожуючому буде приємно вгамувати спрагу і перепочити у цьому чудовому придорожньому куточку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: