21:57, 22 Січня 2018

Президент України погасив марку до 100-річчя Української революції 1917–1921 років

На честь 100-ї річниці Української революції 1917–1921 років Глава держави погасив марку, присвячену цій важливій даті в історії нашої країни. 

Про це повідомляє прес-служба “Укрпошти”.

Подія відбулась 22 січня в Музеї історії міста Києва за участі першого заступника генерального директора ПАТ «Укрпошта» Олександра Перцовського.

«Сучасна Україна – спадкоємиця багатовікових державно-національних традицій, відроджених під час та внаслідок Української революції 1917–1921 років. Ідея державної самостійності, поставлена на порядок денний та загартована під час Революції, стала потужною матеріальною силою. Вона визначила увесь подальший перебіг історії України»,– сказав Петро Порошенко під час відкриття виставки «Українське коло», присвяченої Дню Соборності України та 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Центральною подією відкриття виставки стало погашення спеціальних марок випущених та присвячених “Укрпоштою” до 100-річчю української революції.

«Період 1917–1921 рр. є визначним та важливим в історії нашого народу. В цей час вперше була проголошена незалежність та створювалась українська державність, що була визнана в світі. Сьогодні ми вшановуємо ці пам’ятні дати, а завдяки спеціальним маркам ми маємо змогу транслювати інформацію про ці події»,– зазначив Олександр Перцовський.

Придбати ці марки, а також іншу філателістичну продукції від “Укрпошти”, можливо у відділеннях компанії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: