15:59, 26 Вересня 2022

Представили першого заступника начальника Луцької РВА

Робочий тиждень в Луцькій РВА розпочався з чергової апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та апарату адміністрації, яка відбулася під керівництвом начальника районної військової адміністрації Анатолія Костика.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Насамперед, Анатолій Костик розпочав нараду з представлення новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Шкоди. Далі очільник району обговорив з присутніми основні організаційні питання щодо подальшої діяльності районної військової адміністрації.

Усі керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про поточний стан справ у підпорядкованих ним ділянках роботи та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.

Зокрема, обговорили ряд питань щодо стану розгляду судових справ, стороною розгляду яких є Луцька районна військова адміністрація, особливу увагу приділили питанням соціального захисту населення, зокрема соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, виплатам державних допомог, субсидій та щодо підготовки матеріалів на чергову сесію Луцької районної ради, яка відбудеться уже цього тижня 29 вересня.

Також під час апаратної наради керівники структурних підрозділів порушили низку проблемних питань відповідно до своєї компетенції, які розглянули в робочому порядку та дали відповідні доручення щодо їх вирішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: