13:20, 03 Серпня 2021

Представили нових керівників структурних підрозділів Луцької міської ради

Сьогодні відбулася розширена нарада у міського голови. На початку засідання Ігор Поліщук представив присутнім керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств. За його словами, окремі департаменти ліквідовані, укрупнені, окремих керівників замінено. Це все робиться для більш ефективної роботи міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук зауважив, що скоротили 25 штатних одиниць, а це економія бюджетних коштів, які планують спрямувати на вирішення актуальних проблем громади. Він переконує, що це не останні зміни у структурі, адже постійно ведеться моніторинг ефективності роботи тих чи інших підрозділів та керівників. У разі потреби будуть робитися відповідні зміни.

Зокрема, директором департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами призначили Веніаміна Туза. Ігор Поліщук зазначив, що на цей підрозділ покладено багато завдань, адже до Луцька приєднані нові громади і необхідно провести інвентаризацію земель. У цьому питанні має бути чіткість та прозорість, адже це надходження у бюджет громади, вільні землі можна здавати в оренду чи продавати з аукціону.

Крім того, міський голова доручив Веніаміну Тузу оприлюднити інформацію про землі, які передано громаді Держгеокадастром. Адже вони наголошують, що передано великі площі, але насправді ці землі знаходяться на урвищах, болотах та інших місцях, які використати практично нереально.

Також Ігор Поліщук вказав Веніаміну Тузу на необхідність спрощення надання послуг громадянам, аби їм не приходилось звертатись по кілька разів.

Директором департаменту освіти призначили Віталія Бондаря. Ігор Поліщук зауважив, що необхідно згуртувати освітянську родину та максимально використовувати інноваційні методи у навчальному процесі. За його словами, діти громади повинні отримувати хороші знання, показувати високі результати за підсумками ЗНО, олімпіад.

Віктор Главічка призначений начальником відділу транспорту. Ігор Поліщук зауважив, що нині є багато питань щодо роботи громадського транспорту у вечірній час, дотриманням графіків. Ці проблеми мають бути врегульовані.

“Важливим питанням є й налагодження транспортного сполучення з приєднаними населеними пунктами. Мешканці нашої громади повинні отримувати якісні послуги, нормально доїхати у школу, на роботу чи медичні заклади”, – додав він.

На активізації роботи з молоддю наголосив Ігор Поліщук новопризначеному директору КЗ “Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьку” Юрію Семчуку. За його словами, необхідно працювати з молодими людьми, аби вони стали корисними для нашого суспільства, знайшли себе у майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: