13:05, 05 Жовтня 2021

Представили нового командира 14-ої ОМБ

4-го жовтня представили новопризначеного командира 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, про що повідомили на офіційній сторінці бригади.

Про це повідомляють на сторінці бригади у «Фейсбук».

Командувач військ оперативного командування «Захід» полковник Сергій Літвінов урочисто відрекомендував новопризначеного командира 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого підполковника Олександра Охріменка. Командувач висловив упевненість, що під командуванням підполковника Охріменка особовий склад військової частини й надалі на високому рівні, гідно та з честю виконуватиме найважливіші завдання, які стоять сьогодні перед Збройними Силами України.

Під час церемонії відрекомендування підполковник Олександр Охріменко, як велить військова традиція, урочисто прийняв бойовий прапор 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Під час знайомства з особовим складом Олександр Петрович наголосив, що продовжуватиме та примножуватиме славетні здобутки й традиції Князівської бригади:

«Я гордий стати командиром славетної 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, про яку багато чув, яка з честю і гідністю пройшла горнило російсько-української війни. Я впевнений, що разом з досвідченим, загартованим у боях особовим складом бригади ми зуміємо подолати всі виклики, які перед нами постануть, виконаємо всі завдання, які на нас покладатимуться задля досягнення спільної для всіх нас і найважливішої мети, – здобуття Перемоги над ворогом. Слава Україні!»

Підполковник Олександр Охріменко – досвідчений, мудрий і виважений бойовий офіцер, який пройшов у Збройних Силах України всі командні посади, від командира взводу до командира військової частини, вміє згуртувати військовий колектив, повести за собою, надихнути на нові звершення.

Довідково:

Підполковник Олександр Охріменко народився 19 жовтня 1984 року на Вінниччині. З відзнакою закінчив Одеський інститут Сухопутних військ у 2006 році. А також закінчив Національний університет оборони України ім. І. Черняховського. З перших днів війни брав участь боях з російським агресором та його поплічниками на Сході країни. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, особистою вогнепальною зброєю – пістолетом «Glock», відзнаками Міністерства оборони України «За військову доблесть», «Знак пошани», «За досягнення у військовій службі» І та ІІ ступенів, «За зразкову службу», «За особливу службу» ІІІ ступеня.

Одружений. Разом із дружиною виховує сина та доньку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: