18:52, 09 Жовтня 2023

Представники Волині беруть участь у конгресі транскордонної співпраці у Любліні

Голова обласної ради Григорій Недопад на чолі волинської делегації бере участь у зустрічі фахівців транскордонної співпраці з країн Європейського Союзу та Східного Партнерства.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цьогоріч Люблін носить титул Молодіжної Столиці Європи, тож Конгрес проходить під гаслом «Місто Молоді». Як створювати дружні для молоді міста, і як місцеві спільноти можуть підтримувати молодь у реалізації їхніх потреб та амбіцій, – саме на ці теми дискутуватимуть представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукової, культурної та бізнесової спільнот з Польщі, Хорватії, Чехії, Норвегії, України та Великої Британії.

Під час панельних дискусій, майстер-класів йтиметься про громадську активність, створення локальної молодіжної політики, роботу з молоддю, а також те, як молодь змінює обличчя бізнесу. Учасники конгресу обговорять і виклики, що постали внаслідок безпрецедентної агресії росії проти України, та довгострокові наслідки цієї війни, які є особливо болючими саме для молодого покоління. У цьому контексті буде проаналізовано досвід міграції молоді, їхньої ролі у міжкультурній інтеграції та протидії дискримінації.

«Важливою частиною програми є навчальні візити, зокрема до просторів, де реалізуються молодіжні проекти. На Біржі Грантодавців презентують Норвезькі та Європейські Фонди, Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, а також можливості Міжнародного Вишеградського Фонду з фінансування молодіжних проектів, а Форум Партнерів продемонструє актуальні програми молодіжних організацій і можливості, щоб взяти в них участь. Усе це становить надзвичайно великий інтерес для нашої активної молоді. Це шанс поліпшити молодіжні середовища в громадах, а отже й – додати територіям перспективності. Це також нагода започаткувати довготривалі партнерські взаємини з молодіжним організаціями європейського простору. Майбутнє Європи будувати молодим», – зазначив голова Волиньради Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: