20:27, 04 Квітня 2022

Представники литовського сейму спілкувалися з переселенцями у Володимирі

У рамках зустрічі з литовськими парламентарями міський голова Ігор Пальонка поспілкувався з вимушено переселеними громадянами, які проживають у Володимирі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Від початку нападу росії на Україну громада прийняла понад три тисячі вимушено переміщених осіб. Прихисток надали одразу у декількох установах міста. Міський голова Ігор Пальонка разом з представниками литовського парламенту Паулюсом Саударгасом та Юстінасом Урбанавічюсом відвідали педагогічний фаховий коледж, який прихистив найбільшу кількість переселенців. У зустрічі також взяли участь заступники міського голови Ярослав Матвійчук та Андрій Гудим.

Іноземні колеги мали можливість особисто почути десятки переплетених між собою історій людей, які тікали з-під обстрілів, оглянути умови проживання та забезпечення людей, поцікавитись їхніми потребами. Серед переміщених осіб, які проживають у гуртожитку ВВПК найбільше переселенців з Київської, Харківської, Чернігівської та Донецької областей. Гості міста можуть скористатися кухнею, душовими і пральнею. До послуг тимчасово переміщених осіб і медпункт, який працює у гуртожитку.

До слова, Литва гостинно прийняла уже більше 36-ти тисяч українських громадян. Тож такий своєрідний обмін досвідом є важливим та потрібним нашій країні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: