10:39, 27 Червня 2023

Представники Луцької міськради відвідали партнерське місто Білосток

На запрошення президента міста Тадеуша Трусколаскі представники Луцької міської ради відвідали партнерське місто Білосток Республіки Польща.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

До складу делегації увійшли Наталія Гальченко, начальник відділу ведення державного реєстру виборців, Тетяна Янчук, заступник директора департаменту соціальної політики й Тетяна Зарубайко, начальник відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради. Також в офіційних заходах з нагоди днів міста Білосток взяли участь представники шести міст-побратимів Білостоку з Литви (місто Каунас), Латвії (місто Єлгава), Молдови (місто Бєльці), Туреччини (місто Борнова), Грузії (місто Горі) та Мальти (місто Сліма).

Зустріч у тісному колі давніх партнерів та нових друзів дала можливість поділитися своїми досягненнями та обговорити можливості подальшої співпраці.

Завдяки насиченій 3-денній програмі заходів учасникам вдалося ближче познайомитися з містом, оглянути сучасний Епіцентр науки, міський стадіон та гордість Білосток – так званий Підляський Версаль, палац Яна Браніцького.

На завершення в неділю 25 червня відбулося офіційне відкриття інтерактивної фотовиставки «Спільно». 23 світлини із зображенням українських сімей з Бучі, Маріуполя, Чернігова, Енергодара та інших міст України, що відображають живу історію людей, які знають, що таке війна. Відсканувавши QR код на зображенні можна почути розповідь кожного з героїв та потрапити у світ їхніх переживань.

Цей проект став свідченням особливої турботи та небайдужості наших польських друзів. До того ж він привертає увагу до подій в Україні та показує, наскільки важлива підтримка, допомога, а іноді навіть проста посмішка.

На площі зібралося чимало українців, які, втікаючи від російської агресії, знайшли прихисток у місті Білосток. Частина з них – герої цього проекту, кожен зі своєю нелегкою долею. Але всіх об’єднує неймовірна сила духу, жага до життя, віра в нашу перемогу та новий дім – Білосток.

Наприкінці заходу президент міста Білосток Тадеуш Трусколаскі роздав присутнім хліб як символ дому.

Проект реалізувало місто Білосток спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. Автор виставки – Міхал Геллер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: