13:32, 14 Червня 2021

Представники духовенства та віряни з Волині здійснили паломництво до Константинополя

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл разом із п’ятдесятьма прочанами побував у Туреччині з нагоди дня тезоіменитства Вселенського Патріарха Варфоломія. Поїздка відбулася на запрошення Його Всесвятості та з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

За повідомленням керівника паломницького центру єпархії «Україна» Лариси Савчук, 6 червня, у неділю про сліпого, високопреосвященний очолив Божественну літургію в храмі Святителя Миколая Чудотворця у Стамбулі. Учасниками відправи, зокрема, були: намісник луцького братського чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього ігумен Никодим (Смілий), посол України в Туреччині Андрій Сибіга, генеральний консул Олександр Гаман. Увечері архіпастир відбув на острів Імброс, на якому перебував до 9 червня.

8 червня митрополит Михаїл зустрівся з Патріархом Варфоломієм у його рідному селі на цьому острові. Вони обмінялися подарунками. Ввечері в кафедральному соборі наш архієрей правив літію, привітав місцевого митрополита із днем святителя Кирила Олександрійського та днем ангела й подарував йому панагію. 9 червня в цьому Божому домі взяв участь у літургії з тієї ж нагоди.

10 червня, перед днем апостола Варфоломія, покровителя Його Всесвятості, владика Михаїл був учасником вечірнього богослужіння в монастирському храмі «Живоносне Джерело» у Стамбулі, що поряд із могилами останніх Вселенських Патріархів. Відправу очолив Всесвятійший Варфоломій. Після служби наш архіпастир привітав його і вручив ікону Волинської Богоматері.

Окрім цього, прочани побували на Принцевих островах у Мармуровому морі: в древньому православному монастирі Георгія Кудунського та школі, в якій навчався нинішній Вселенський Патріарх.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: