17:23, 24 Грудня 2020

Представників волинського духовенства закликали проводити богослужіння онлайн

Вчора, 23 грудня, у стінах головної будівлі Волині відбулася робоча зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Мовенка із робочою групою Волинської Ради Церков щодо запобігання поширення на території області COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Ми з вами розуміємо, що у період Різдвяних свят волиняни будуть відвідувати храми і при недотриманні карантинних вимог це спричинить погіршення ситуації із захворюванням на коронавірус в області. Відтак, відзначення новорічно-різдвяних свят потребує особливої відповідальності. Тому сподіваємося на ваше розуміння ситуації у цей непростий для країни час», – звернувся до представників Волинської Ради Церков Сергій Мовенко.

Зокрема, під час зустрічі перший заступник ОДА нагадав  присутнім про епідситуацію на Волині та про те, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року продовжено карантин до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень із 8 до 24 січня. Він закликав бути свідомими і користуватися рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, а також Головного державного санітарного лікаря України, щоб не допустити поширення небезпечної для життя людини хвороби.

Сергій Мовенко звернувся до керівників релігійних організацій із проханням за можливості проводити богослужіння в онлайн-режимі. У разі проведення служб у храмах –  забезпечити дотримання маскового режиму та соціальної дистанції між вірянами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: