22:23, 10 Травня 2018

Представник луцької влади і волинські активісти їздили на захід, організований Кремлем. ФОТО. ВІДЕО

Представники влади та активісти з Волині «засвітилися» на Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня 2018 року. Форум відбувався на честь річниці перемоги.

Про це стало відомо зі сторінки «Правительство Брянской области» у «Фейсбук».

У складі української делегації на фото «засвітилися» голова громадської ради при голові Волинської ОДА, колишній прес-секретар ГФ «Варта порядку», член політичної партії «УКРОП» Олександр Волянюк, член виконавчого комітету Луцька, голова правління ОСББ на вул. Карпенка-Карого, 9 Валерій Корпач, голова громадської організації «Центр міжкультурних комунікацій» Ольга Саган, співзасновник організації Волинських авіалюбителів, артист Волинської філармонії Ілля Сметанін, голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін.

Захід був організований за підтримки адміністрації президента Російської Федерації Володимира Путіна з нагоди 75-річчя визволення Брянщини від німецько-фашистських загарбників та мав назву «Международный форум Победителей «Великая Победа, добытая единством: подвиг партизан и подпольщиков в Великой Отечественной войне». Участь у заході взяло більше, ніж 250 осіб із країн СНД, Балтії та Грузії. Серед делегацій також були делегації невизнаних республік Абхазії та Південної Осетії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: