21:32, 29 Грудня 2018

Представили нового керівника «Луцьководоканалу». ФОТО

Нового керівника КП «Луцькводоканал» представили колективу 29 грудня, за участю першого заступника Луцького міського голови Гриигорія Недопада і керівника департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрія Крася.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Віктор Гуменюк успішно взяв участь у конкурсі на посаду керівника КП «Луцькводоканал», – зауважив Григорій Недопад. – У нас конкурси на заміщення вакантних посад проводяться відкрито, відбувається онлайн-трансляція, кожен бажаючий може побачити, які виступають претенденти, наскільки вони компетентні. Віктор Гуменюк означив перспективні плани по розвитку та модернізації підприємства. Він надав дуже багато нових пропозицій, які можуть вивести діяльність підприємства на якісно новий рівень. Обраний керівник більше року працював на посаді першого заступника, за його участі вже сталося чимало позитивних зрушень. Зокрема, найближчим часом запрацює новий сучасний сервісний центр для обслуговування споживачів, який стане окрасою Луцька і одним із перших центрів такого типу в країні. Вважаю, що Віктор Гуменюк є найбільш достойним кандидатом на означену посаду, він не підведе лучан і запровадить нові сучасні підходи в діяльності КП «Луцькводоканал». Знаємо, що на цьому підприємстві є чимало проблемних питань, які потребують нових рішень. Віктор Гуменюк – це перспективний, фаховий спеціаліст, бажаємо йому професійних успіхів на посаді керівника”.

“Найбільшим багатством нашого підприємства є його працівники, а також ті, заради кого ми працюємо, – зазначив Віктор Гуменюк. – Для КП «Луцькводоканал» важливим є забезпечення якісних послуг нашим споживачам. Будемо працювати, усвідомлюючи нашу відповідальність за екологію і охорону навколишнього середовища, щоб і наші діти й онуки могли отримувати якісні послуги, використовувати якісну воду. Підприємство буде змінюватися, однозначно необхідно йти в ногу з часом, використовувати сучасні підходи і технології у роботі. Дякую за довіру в обранні на високу та відповідальну посаду, працюємо далі”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: