13:05, 21 Жовтня 2021

Праву сторону автошляху Київ-Ковель-Ягодин на Волині знову відкрили для проїзду транспорту

За інформацією служби автомобільних доріг у Волинській області, відбулися зміни в організації дорожнього руху автошляхом М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) – відновлену праву сторону дороги «варшавки» між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району відкрито для транспорту.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, відповідно до програми «Велике будівництво» проводиться реконструкція дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін), в рамках якої автошлях розширили до 4 смуг.

З травня по серпень тут «з нуля» прокладали новий лівий проїзд з двома смугами руху зі сторони Ягодина. Видалили чагарники, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та два шари асфальту, нанесли тимчасову розмітку. На черзі – фінішне асфальтування новозбудованого лівого проїзду «варшавки».

Разом з тим, протягом вересня-жовтня шляховики розширювали праву сторону старої дороги – з 9 до 10,5 метрів. Також проїзд вкрили трьома шарами асфальту і тимчасовою осьовою розміткою – на сьогодні відновлена права сторона дороги знову доступна для руху транспорту.

Згодом на всій ділянці автошляху з’являться нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, протизасліплювальний екран, постійна дорожня розмітка, два нові автопавільйони і вбиральні поруч з ними, впорядкують узбіччя, кювети і розділювальну смуга.

До кінця поточного року 3-кілометровий відтинок дороги Київ-Ковель-Ягодин між селами Довгоноси та Старі Кошари планують повністю здати в експлуатацію.

Усі дорожні роботи здійснюють силами підрядника ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: