12:24, 21 Липня 2020

Правоохоронці повідомляють, що терорист у Луцьку має міну, яка здетонує

Зловмисник, який захопив автобус у Луцьку, має міну в іншій частині міста.

Про це повідомляє Департамент карного розшуку Нацполіції у своєму телеграм-каналі.

Інформують, що злочинець має велику кількість зброї: гранати і інша автоматична зброя. Міна, яка здетонує, є ще в одному людному місці міста.

«Ситуація у Луцьку:

захоплений автобус, в якому перебуває близько 20 осіб.

В області введено оперативний план «Заручник», СБУ введено план «Бумеранг»», територію площі оточено спецпризначенцями. На місці працюють усі підрозділи МВС.

Штори автобусу закриті, одне з вікон розбито.

Злочинець здійснив два  постріли в бік правоохоронців, після чого зловмисник викинув з автобусу гранату, яка, на щастя не здетонувала.

Як повідомив на своїй офіційній сторонці заступник міністра МВС України Антон Геращенко – в мережі інтернет за авторством «Максим Плохой» викладено книгу «Философия преступника», в автор описує своє перебування в місцях позбавлення волі  та свої погляди на життя.

Уривок з цієї книги:

«Меня 15 лет исправляют, но я не исправился, а скорее наоборот – я ещё больше стал тем, кто я есть. Почему? Потому, что я справляюсь с самим собой и поэтому не исправляюсь другими. Потому, что я не продаю себя страхом. Меня можно убить, но это не исправит. Я – это всегда Я, ибо – Я Могу. Я Могу, потому что есть лишь одно, чего я не могу -не быть Преступником. Я Могу, потому что решаю всё сам и живу по-своему. Я Могу, потому что я Один. И я не боюсь. Преступник – это глубина и не может не быть им тот, у кого она есть. Лицо Бога – в зеркале …»

Отримали інформацію, що терорист знаходився на психіатричному лікуванні», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: